512

درباره ما

تصور خرید از برند‌های معتبر بین المللی و ایرانی در یک مرکز خرید زیبا و مدرن آرایشی بهداشتی، لذتی وصف ناشدنی برای دوست داران برند است.
ما در شاپرک با درنظر گرفتن آسایش خاطر و اطمینان از رضایت شما، با فراهم نمودن امکانات و شرایط برای تجربه‌ی یک خرید لذت‌بخش و متمایز از برترین برندهای جهانی، بازاریابی مبتنی بر سلایق و فرهنگ ایرانیان و همچنین استقبال چشمگیر و مداوم از محصولات و برندهای برتر ارائه شده شاپرک، این امکان را به شما می دهد تا اینک با صرف کمترین انرژی در هر ساعت از شبانه روز و در هر نقطه از کشور محصولات مورد نظر خود را انتخاب کرده و خریدی مطمئن و آسان را از خانه یا محل کار خود تجربه کرده و کالای مورد علاقه خود را در محل دلخواه خود در کمترین زمان ممکن دریافت نمایید.
شاپرک به عنوان یکی از بزرگترین فروشگاه‌های اینترنتی آرایشی و زیبایی ایران، ضمن تضمین اصالت تمامی کالاها، به شما اطمینان می‌دهد با قیمتی مناسب، محصولی اصل از برترین برندهای جهان را در اختیار شما قرار دهد. مهمترین ماموریت‌ شاپرک به عنوان یک فروشگاه اینترنتی، افزایش تنوع در محصولات است تا پاسخگوی نیاز افراد با سلایق مختلف در هر سن و با هر موقعیتی باشد. آرایشی شاپرک ارائه دهنده محصولاتی اصل از برترین برندهای جهان از جمله دوسه، مک، استی لودر، بورژوا، کوزارت، رومنس، اترنتی، بل، گریماس، اسنس، گلدن رز، وو، لاکورت، و... در کنار برندهای با کیفیت و نام‌آشنای ایرانی مانند شون، مای، ژک ساف و... است.