از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

کلینزر ناخن کریشن 120ml CREATION

وضعیت موجود
قیمت 85000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0
  • پاک کننده چربی ناخن قبل از ژلیش
  • پاک کننده چربی لاک ژلیش
  • افزایش جذب لاک ژل
  • حجم:120میل
  • کشور برند: هلند
تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید

 کلینزر ناخن کریشن  120ml  CREATION

CLEANSER & DEHYDRATOR

 

 کلینزر کریشن محصولی کار آمد با قیمت مناسب، این اسپری را می توان هم به برای ضد عفونی کردن ناخن زیر کار و هم از بین بردن نوچی و خیسی روی کار استفاده نمود، محصول فوق 120 میل حجم دارد که قیمت آن را بسیار به صرفه می کند.

 کلینزر یک محصول مهم جهت مانیکور و پدیکور، هم برای لاک ساده و هم برای لاک ژلیش می باشد. کلینزر ها به 3 دسته مختلف تقسیم می شوند که در اینجا به توضیحات مربوط به هر کدام می پردازیم. در کل کلینزر ها از مواد ضد عفونی کننده  برای از بین بردن آلودگی و میکروب های سطح ناخن تشکیل شده است.دست ها اولین نقاطی از بدن می باشند که دائما با انواع آلودگی که روی اجسام مختلف وجود دارند، مرتبط هستند و به طبع ناخن ها هم به همان اندازه آلودگی را به خود جذب می کنند. برای زدن لاک یا لاک ژل به هیچ عنوان نباید این آلودگی ها روی ناخن باقی بماند چراکه راه را برای رشد انوع باکتری و میکروب باز میکنند.

نحوه ی استفاده:

از این محصول بدین گونه است که پد لاک پاک کن یا پد کلینزر (پد بدون پرز) را به محلول پاک کننده آغشته کرده به صورت سایشی روی سطح ناخن میمالیم تا گرد ه ها، چربی و آلودگی از ناخن جدا شده و جذب پد شود. موقع پاک کردن فقط با یک نقطه ی پد ناخن رو پاک نکنید، بلکه مدام از نقاط مختلف پد استفاده کنید و پد را مدام بچرخانید تا آلودگی ها را بهتر جذب کند. اگر یک روی پد کثیف شد از روی دیگر پد استفاده کنید. و در صورتی که پد دیگر جایی برای جذب آلودگی ندارد آن را دور بریزید و یک پد دیگر استفاده کنید.