از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

پرایمر کاشت ناخن کریشن 15ml Primer CREATION

وضعیت موجود
قیمت 95000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0
  • حجم:15میل
  • برای استفاده حرفه ای ها
  • کشور برند:هلند
تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید

پرایمر کاشت ناخن کریشن 15ml  Primer CREATION

Primer CREATION 15ml

 

پرایمر ها موادی هستند که صرفا در صنعت ناخن کاربرد نداشته و در حرفه ای که نیاز به چسبندگی مواد و یا رنگ روی سطحی می باشد می بایست که از پرایمر مخصوص همان صنعت از آن استفاده کرد. اما تکته ای که درباره پرایمر های مخصوص کاشت ناخن بسیار حائز اهمین می باشد، کیفیت آن می باشد چرا که ناخن ها جزء حساسی از بدن می باشند به خصوص بعد از مانیکور و پدیکور که اطراف ناخن مقداری ملتهب می شود، استفاده از پریمر نا مرغوب ممکن است آسیب جبران ناپذیری به ناخن بزند.

همانطور که می دانید پرایمر ها شامل دو نوع اسیدی و غیر اسیدی می باشد که تفاوت آن در داشتن ماده ای به نام اسید متا اکریلات می باشد. پرایمر های اسیدی متا اکریلات 100% دارند و معمولا به دلیل بروز حساسیت برای پوست های حساس از آن استفاده نمی شود. ناخنکار محترم باید با توجه به چرب بودن پوست و مو مشتری خود از پرایمر اسیدی روی ناخن استفاده نماید.

می توان گفت که برند کریشن جزء بهترین برند های مواد کاشت ناخن می باشد که تمامی ناخنکاران عزیز رضایت خود را نسبت به تمامی محصولات کریشن اعلام کردند. با استفاده از مواد کاشت ناخن کریشن می توانید با کیفیت ترین کاشت ها را روی ناخن بدون هیچ گونه نگرانی ارائه دهید و مشتری های خود را ثابت نگه دارید.