از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

تونر پوست خشک و حساس جولیتا اُستی

وضعیت موجود
قیمت 90000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

تونر پوست خشک و حساس جولیتا اُستی

 مخصوص:پوست خشک و حساس
 
مناسب برای:خانم ها

حجم:150ml

عصاره:کالاندولا، آلوئه ورا، جو دوسر،
 
حاوی:پروتئین شیر ، انواع پروویتامین ها و آنتی اکسیدان

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید

استفاده از محصولات بهداشتی دارای ویتامین و آنتی اکسیدان برای پوست خشک و حساس بسیار مهم است . یکی از محصولات ضروری برای پوست حساس تونر پوست خشک است که پس از شستشو صورت برای پاکیزه کردن عمیق منافذ پوستی استفاده می شود.

داشتن پوست خشک ظاهری کدر را به صورت شما می دهد و همچنین مواد آرایشی بر روی پوست شما جذب نمی شود، در مواردی در پی خشکی زیاد باعث بروز التهاب و مشکلات زیاد پوستی می شود یکی از محصولات بهداشتی که به شما در کم شدن و از بین رفتن خشکی پوست کمک می کند تونر آبرسان است .

تونر آبرسان پوست خشک و حساس جولیتا اُستی، سرشار از انواع پرو ویتامین ها و آنتی اکسیدان ها بوده و به واسطه وجود این مواد پوست را کاملا احیا و شاداب خواهد کرد، وجود مواد مغذی بسیار در این محصول نه تنها از ایجاد حس خشکی و کشیدگی پوست جلوگیری کرده بلکه با اثرات نرم کنندگی، حس ابریشم گونه ای را برای پوست شما ایجاد می کند. وجود پاک کننده های غیرصابونی و غیرالکلی موجب میگردد به خوبی و بدون ایجاد هیچ نوع حساسیتی آلودگی ها از عمیق ترین منافذ پوست شما زدوده شده و در نهایت پوستی پاکیزه، لطیف و ابریشمین خواهید داشت.

تونر پوست خشک جولیتا اُستی ترکیبی است از [فیلتر اشعه فرابنفش- محافظت کننده در برابر اشعه ماوراء بنفش، پروتئین شیر – کاهش دهنده چین و چروک، عصاره جو دوسر- مغذی و مرطوب کننده، عصاره آلوئه ورا- کمک به بازسازی سلول ها و مرطوب کننده، عصاره کالندولا- ضد التهاب].

در همه محصولات برند جولیتا اُستی از موادی که برای سلامت پوست و بدن شما مضر است مانند : الکل، پارابن، سولفات و رنگ استفاده نشده است.

نحوه مصرف تونر پوست خشک :

پنبه یا پد را به مقدار مورد نیاز از تونر پوست خشک و حساس آغشته نموده و به آرامی بر روی پوست صورت به صورت دورانی بمالید، در صورت نیاز تکرار نمایید. (بدون نیاز به آبکشی)