از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

ژل شستشو صورت پوست چرب جولیتا اُستی

وضعیت موجود
قیمت 85000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

ژل شستشو صورت پوست چرب جولیتا اُستی

 


 مخصوص:پوست چرب و مستعد آکنه

مناسب برای:خانم‌ها و آقایان

حجم:150ml


عصاره:کالاندولا، آلوئه ورا،جو دوسر

حاوی: زینک و B5پروویتامین

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید

یکی از نکات مهم در زمینه زیبایی و سلامت پوست نظافت روزانه آن میباشد. به طور معمول، تعریق و ترشح چربی از منافذ پوست و ترکیب آنها با آلودگی ها، گرد غبار، سلول های مرده و باکتری ها باعث تشکیل لایه ای زائد بر روی پوست شده که موجب بسته شدن منافذ پوست و به مرور زمان موجب ایجاد جوش و آکنه میگردد . برای جلوگیری از بروز این مشکل شستشوی روزانه و عمیق پوست صورت با محصولات شوینده صورت مناسب نوع پوست شما مانند ژل شستشو پوست چرب توصیه میگردد.

استفاده از ژل شستشو پوست چرب علاوه بر شستشوی ملایم پوست صورت شما به دلیل خاصیت آنتی باکتریال  به عنوان تنظیم کننده چربی، باعث تکمیل درمان آکنه نیز میگردد. عدم وجود الکل و صابون و عصاره های طبیعی در این محصول بدون ایجاد حس خشکی، پوست صورت را با وجود ترکیباتی مانند پروویتامین و پروتئین ابریشم به خوبی نرم و مرطوب مینماید.
دلیل اصلی تاثیرگذاری قوی ژل شستشو پوست چرب جولیتا اُستی ترکیبات آن است. ژل شستشو برای پوست چرب جولیتا اُستی از ترکیب موادی مانند[ پرو ویتامین B5 – نرم کننده و لطیف کننده پوست، پروتئین ابریشم- کاهش دهنده چین و چروک، عصاره جو دوسر- مغذی و مرطوب کننده، عصاره آلوئه ورا- کمک به بازسازی سلول ها و مرطوب کننده، عصاره کالندولا- ضد التهاب] تولید شده است و از موادی که برای سلامت و پوست مضر هستند مانند: الکل، پارابن و شوینده های صابونی استفاده نشده است.

نحوه مصرف ژل شستشو صورت مناسب پوست چرب و مستعد آکنه 

برای شستشو عمیق پوست جوش دار و همچنین کنترل چربی مقدار کمی از ژل شستشو پوست چرب جولیتا اُستی را کف دست ریخته به صورت دورانی بر روی پوست خیس صورت ماساژ داده تا کف ملایمی ایجاد گردد سپس با آب ولرم شستشو دهید.