از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

کرم دست پوست نرمال تا چرب جولیتا اُستی

وضعیت موجود
قیمت 58000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

کرم دست پوست نرمال تا چرب جولیتا اُستی

 

برند : جولیتا اُستی
نوع پوست  : پوست چرب, پوست نرمال
حجم محصول : 75 میل
عصاره  :دارد
ویتامین :E دارد
حاوی : روغن درخت چای، آلانتوئین و اسطوخودوس

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید

پوست اولین سد دفاعی بدن بوده که با حفظ رطوبت، از بدن در برابر عوامل مخرب محیطی محافظت مینماید، لذا مراقبت از پوست از اهمیت بسزایی برخوردار میباشد. در این بین افراد دارای پوستهای نرمال تا چرب نیز میبایست از پوست خود مراقبت نموده و از محصولات تخصصی مرتبط با پوست خود جهت این امر بهره گیرند. بهترین راه مراقبت از پوست های نرمال تا چرب استفاده از محصولات ملایمی است که با ساختار پوست آنها مطابقت داشته، سلامت پوست را حفظ و از پیری زودرس جلوگیری نمایند.

حتما برای شما پیش آمده که در حین انجام کاری مثل رانندگی ، نوشتن و… دستان خود را با کرم دست مرطوب می کنید و تا جذب کرم نمی توانید به کار خود ادامه دهید با استفاده از کرم دست جذب سریع جولیتا اُستی دیگر این مشکل را ندارید، کرم مرطوب کننده دست جولیتا اُستی مناسب پوست نرمال تا چرب به گونه ای فرموله شده که  به سرعت جذب شده، رطوبت و چربی پوست را تنظیم نموده، به کلاژن و لایه های بیرونی پوست آسیب نمیرساند و موجب حفظ طراوت و شادابی آن میگردد. این محصول به واسطه وجود عناصر بسیار با ارزشی چون پروتئین هیدرولیز شده ابریشم، روغن درخت چای، عصاره اسطوخودوس و ویتامین E  به کار رفته در فرمول خود باعث جوانی و زیبایی پوست شده و پوستی نرم و ابریشمین به شما هدیه خواهد داد.

کرم دست پوست نرمال تا چرب جولیتا اُستی از ترکیب موادی مانند : روغن درخت چای – ضد التهاب و ضد باکتری، ویتامین E – حاوی آنتی اکسیدان ها و کاهنده عوامل مخرب، آلانتوئین – کمک به بازسازی کننده سلول های پوست و ضد التهاب، اوره -مرطوب کننده و نرم کننده، پروتئین ابریشم – کاهش دهنده چین و چروک، عصاره اسطوخودوس – حاوی آنتی اکسیدان و ضد التهاب تشکیل شده است . در تمامی کرم های دست جذب سریع جولیتا اُستی از موادی که برای سلامت پوست و بدن شما مضر و خطرناک است مانند:   پارابن، پارافین و لانولین استفاده نشده است.

نحوه استفاده کرم دست پوست نرمال تا چرب

در طول روز و به دفعات مقدار مناسبی از کرم دست جذب سریع پوست نرمال جولیتا اُستی را بر روی پوست تمیز مالیده، به آرامی ماساژ دهید تا جذب گردد.