از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

شامپو هد اند شولدرز موهای چرب

وضعیت ناموجود
رتبه ی این کالا: 0.0

شامپو ضد شوره citrus fresh هد اند شولدرز 400 میل

Head And Shoulders Citrus Fresh Shampoo - 400ml

  • مناسب برای موهای چرب
  • کنترل چربی سر
  • شامپو ضد شوره
اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید

شامپو ضد شوره citrus fresh هد اند شولدرز 400 میل

Head And Shoulders Citrus Fresh Shampoo - 400ml

 

شوره های سرتان را دیده‌اید؟ سر و شانه‌های شما جایی برای شوره های سرتان نیست. باید یک انتخاب خوب برای این مشکل انجام  دهید. شعار برند هد اند شولدرز عملا همین است. «شانه‌های شما جایی برای حمل کردن بار افتخار است نه جای شورهای ریز و آزار دهنده.» زیبایی خود را با هیچ چیز عوض نکنید زیرا استفاده از یک شامپوی خوب برای شما چندان سخت نیست زیرا می‌توانید با مو تن رو کالای اصل و کاملا مناسب را به دست آورید و از زیبایی خود لذت ببرید.

شامپو ضد شوره citrus fresh هد اند شولدرز برای موهایی طراحی شده است که به سرعت چرب می‌شوند نشانه موهای چرب این است که شما بعد از حمام کف سرتان عرق می‌کند و تقریبا بعداز یک تا دو روز موهایتان در کف سر خود احساس چربی می‌کنید. البته این برای موها طبیعی است و استفاده از یک شامپوی خوب می‌تواند این چربی سر را کنترل کند.

موهای چرب بیشتر برای کسانی پیش می‌آید که در فضای باز و در گرما زیاد قرار می‌گیرند این افراد باید هر دو روز یک بار از شامپویی مانند شامپو ضد شوره citrus fresh هد اند شولدرز استفاده کنند. استفاده از شامپو ضد شوره citrus fresh هد اند شولدرز می‌تواند موهای شما را شاداب کند و چربی تولید شده از پوست سر شما را به راحتی کنترل می‌کند.

شوره‌های سر در موهای چرب در ناحیه پشت موها تشکیل می‌شود و شوره‌های ریزی هستند و اگر آنها را در دست بفشارید حس چربی را مشاهده خواهید کرد. شامپو ضد شوره citrus fresh هد اند شولدرز می‌تواند به راحتی این نوع شوره را از بین ببرد و به خاطر سلنیومی که دراین شامپو وجود دارد پوست سر شما کاملا نرم و بدون چربی می‌شود. از این‌ها گذشته شامپو ضد شوره citrus fresh هد اند شولدرز با رایحه بسیار خوب مرکبات ترکیب یافته است تا بوی ناخوشایند سلنیوم شما را آزار ندهد. تجربه استفاده از شامپو ضد شوره citrus fresh هد اند شولدرز  آن‌چنان خوب است که حمام را برای شما به اوج لذت می‌رساند.

نحوه استفاده

موهای شما نیاز دارد که به مدت 3 تا 5 دقیقه با شامپو ضد شوره citrus fresh هد اند شولدرز  ماساژ داده شود. این یعنی آن که موهای خود را خوب مرطوب کنید و بعد از شامپو مقداری در کف دست خود بریزید و سپس موهای خود را از ریشه تا نوک مو با شامپو ضد شوره citrus fresh هد اند شولدرز ماساژ دهید. ماساژ شما تقریبا باید شبیه نوازش باشد و البته در ناحیه کف سر بیشتر باشد.

تأثیر استفاده

از بین بردن شوره سر بعد از 5 بار استفاده از شامپو ضد شوره citrus fresh هد اند شولدرز،  همین طور عطراگین کردن موها و تنظیم چربی موها اصلی‌ترین تأثیر استفاده  از شامپو ضد شوره citrus fresh هد اند شولدرز است. شما بعد از سومین بار استفاده از این شامپو آرام آرام تمام این تأثیرات را مشاهده می‌کنید، اما تأثیر قطعی  شامپو ضد شوره citrus fresh هد اند شولدرز  در استفاده پنجم برای شما نمایان می‌شود.

  • مناسب برای موهای چرب
  • کنترل چربی سر
  • شامپو ضد شوره