از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

شامپو و نرم کننده موی 2 در 1 پنتن

وضعیت ناموجود
رتبه ی این کالا: 0.0

شامپو و نرم کننده موی 2 در 1 Classic Clean پنتن 400 میل

Pantene Classic Clean 2 In 1 Shampoo 400ml

  • مصرف روزانه
  • مناسب موهای معمولی
  • دارای لوسیون شیر
  • دارای خاصیت دو کاره پاک کنندگی و نرم کنندگی
اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید

شامپو و نرم کننده موی 2 در 1 Classic Clean پنتن 400 میل

Pantene Classic Clean 2 In 1 Shampoo 400ml

 

برخی افراد هستند که موهای معمولی دارند و در عین حال مشکل خاصی مانند شوره و خشکی مو نیز به سراغ آنها نمی‌ آید و یا از آن طرف پوست سر آنها دچار چربی ریزی نمی‌شود نیازمند یک شامپوی کلاسیک هستند شامپویی که علاوه بر تمیزی کنندگی موهای شما بتواند موها را به اوج لطافت و درخشانی خود نیز برساند.

شامپوهای کلاسیک شاید به جرئت بتوان گفت که یکی از بهترین و قابل اعتماد ترین شامپوها برای کسانی هستند که دوست دارند موهای خود را در وضعیتی عادی و یک نواخت و البته زیبا و جلوه‌گر نگاه دارند.

شامپو و نرم کننده موی  2 در 1 Classic Clean پنتن یکی از بهترین انتخاب‌ها برای کسانی است که در حفظ وضعیت موجود موهای خود می‌کوشند زیرا این شامپو هم در خود نرم‌ کننده دارد و هم شامپویی به مراتب قوی و مناسب برای موهای معمولی است.

شامپو و نرم کننده موی  2 در 1 Classic Clean پنتن را باید به صورت روزانه مصرف کرد بهترین تعداد دفعات مصرف این شامپو در هفته بهتر است بیشتر از 3 بار نشود. شاید این تعداد دفعات برای کسانی که هر روز به حمام می‌روند چندان قابل پذیرش نباشد اما باید توجه داشته باشید استفاده شامپو و نرم کننده موی  2 در 1 Classic Clean پنتن  قدرت پاک کنندگی زیادی دارد و اگر هر روز از این شامپو استفاده کنید آرام آرام تمام توان پوست سر برای احیای خود را از بین می‌برید.

نحوه استفاده

از آنجایی که شامپو و نرم کننده موی 2 در 1 Classic Clean پنتن  یک شامپوی دو کار است باید کمی روی موی شما بماند تا هر دو عمل کرد این شامپو به راحتی بر روی موهای شما اثر کند. شامپو و نرم کننده موی  2 در 1 Classic Clean پنتن  را بعد از خیس کردن موها روی موها بریزید مقدار مصرف برای موهایی تا سرشانه حدود یک گردو است.کف این شامپو باید همه موی شما را بپو شاند بعد از آن که کل مو را با کف شامپو و نرم کننده موی  2 در 1 Classic Clean پنتن  پوشاندید مقداری سر را ماساژ دهید و بعد چند دقیقه صبر کنید حالا باید موها را آب بکشید.

تأثیر استفاده

شامپو و نرم کننده موی  2 در 1 Classic Clean پنتن  برای مصارف روزانه طراحی شده است و این شامپو با توان تنظیم شده‌اش تمام نیاز شما را به یک شامپو و نرم کننده در حد متعادل را برطرف می‌کند با استفاده  از شامپو و نرم کننده موی  2 در 1 Classic Clean پنتن دیگر نیازی به تهیه یک شامپو یک نرم کننده به صورت جداگانه ندارید و این کار سبب می‌شود که زمان حمام رفتن شما کوتاه‌تر و البته لذت حمام کردن دوچندان شود.

  • مصرف روزانه
  • مناسب موهای معمولی
  • دارای لوسیون شیر
  • دارای خاصیت دو کاره پاک کنندگی و نرم کنندگی