از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

شامپو ترمیم کننده پنتن

وضعیت ناموجود
رتبه ی این کالا: 0.0

شامپو ترمیم کننده Repair & Protect پنتن 400 میل

Pantene Repair & Protect Shampoo 400ml

  • خون رسانی به ریشه‌های مو
  • کمک به رشد صحیح و سالم موها
  • جنس کراتینی
  • تقویت و احیا ساقه مو
اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید

شامپو ترمیم کننده Repair & Protect پنتن 400 میل

Pantene Repair & Protect Shampoo 400ml

 

وها عضوی زنده‌ای از بدن شما هستند درست است که با کوتاه کردن موها از ساقه آنها خونی جاری نمی‌شود اما به ریشه‌های موی شما خون رسانی می شود و موهای شما هم مانند دیگر اعضا بدنتان به غذا رسانی و تقویت احتیاج دارند.

حال موهای شما با مراقبت ویژه از آنها می‌تواند روز به روز بهتر باشد. روی سخن ما با کسانی است که ساقه موهای آنها هر ماه نازک تر می‌شود و موهایشان آرام آرام به کرکی نرم و ضعیف بدل شده است بهتر است به سرعت به داد موهای خود برسید و این کار با انتخاب درست شامپویی که در هفته 2 تا 3 بار با آن موهای خود را می‌شویید صورت می‌پذیرد.

کارشناسان زیبایی و گریم موتن رو برای شما یک پیشنهاد ویژه دارند آن هم استفاده از برند پنتن است. شامپو ترمیم کننده Repair & Protect پنتن متخصص ضخیم کردن موهای شماست. در ترکیب شامپو ترمیم کننده Repair & Protect پنتن مقدار قابل توجهی کراتین وجود دارد. کراتین به کار رفته در شامپو ترمیم کننده Repair & Protect پنتن از جنس کراتینی است که دقیقا موهای شما را می‌سازد پس با رسوب کراتین شامپو ترمیم کننده Repair & Protect پنتن در ساقه موهای شما، موهایتتان ظرف 15 روز ضخیم و خوش حالت می شود. 

از علایم نیازمندی موهای شما به کراتین خشکی و شکنندگی و ریزش موهای شماست به خصوص وقتی که موهای شما موقع برس کشیدن، می‌شکنند و می‌ریزند . شامپو ترمیم کننده Repair & Protect پنتن می‌تواند در مدت کوتاهی علاوه بر کمک به رشد صحیح و سالم موهای شما می‌تواند موهایتان را به سرعت ترمیم هم کند و از این راه گذر کامل موهای شما نجات داده دچار ریزش های بیمارگون نمی شود. 

نحوه استفاده

برای  این که شامپو ترمیم کننده Repair & Protect پنتن کاملا در موهای شما نفوذ کند باید از روش ماساژ شامپو استفاده کنید. مقداری از شامپو را روی موهای خود بمالید و از کف سر تا نوک موها را به آرامی ماساژ دهید. ماساژ شما تقریبا باید شبیه نوازش باشد. در ناحیه کف سر به هیچ عنوان  از ناخن استفاده  نکنید کمی برای موهای خود وقت بگذارید و ماساژ موها با شامپو ترمیم کننده Repair & Protect پنتن را حدود 5 دقیقه ادامه دهید. حالا وقت آبکشی است بهتر است موها را با آب ولرم رو به خنکی بشویید.

تأثیر استفاده

موهای شما در صورت عدم استفاده از این شامپو دچار خشکی شدید و ریزش بسیار گسترده می‌شود‌. شامپو ترمیم کننده Repair & Protect پنتن توانایی جلوگیری و پیشگیری از این اتفاق را دارد البته باید توجه کنید که به همراه مصرف این شامپو حتما از مکمل های رژیمی و غذایی هم استفاده کنید تا پروتئین و ویتامین به صورت هم زمان به موهای شما برسد. 

  • خون رسانی به ریشه‌های مو
  • کمک به رشد صحیح و سالم موها
  • جنس کراتینی
  • تقویت و احیا ساقه مو