از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

سرم موی ماکادمیا سریوکسیدیل– Crioxidil

وضعیت موجود
قیمت 435000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0
  • تغذیه، آبرسانی، درخشندگی و تقویت مو
  • محافظت کامل از پوست و مو
  • از بین بردن خشکی پوست
  • فاقد هرگونه مواد شیمایی
  • مناسب برای انواع مو
  • حجم: 100 میلی لیتر
تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید

سرم موی ماکادمیا- Crioxidil

سرم موی ماکادمیا- Crioxidil سریوکسیدیل یک محصول بسیار قوی و با کیفیت اسپانیای میباشد که به شدت توانایی جذب بالا چه بر روی پوست و چه بر روی مو میباشد.

ماکادمیا یک فندوق استرالیای میباشد که بسیار محصول مقوی و پر خاصیت و بسیار گران هست که مصرف این محصول در کشور هایی به مانند امریکا بسار زیاد میباشد .

مواد تشکیل دهنده:

روغن ماکادمیا: روغنی با جذب بالا و ابرسان قوی برای موهای مرده

ماکادمیا به دو دلیل بسیار پر مصرف است اول اینکه این محصول برای پوست بسیار مفید است .

به دلیل مغادیر بالای اسید های چرب مورد نیاز پوست صورت باعث اب رسانی شده و چین وچروک ها پوست را کاهش داره و سبب جوان سازی پوست میشود.

و اما خواص این محصول برای مو، روغن ماکادمیا غنی از ویتامین میباشد که موهای مرده شما را به دلیل وجود ویتامین امگا ۳ ترمیم کرده و آب رسانی قوی و عمق میباشد که موهای شما را به سرعت ترمیم میکند و از دیگر خواص این روغن اینکه پوست سر شما را ترمیم وآب رسانی انجام میدهد و میتواند جلوگیری از ریزش مو های شما کند و هم میتواند رویش موی شمارا تقویت کند .

پیشنهاد تیم تخصص ما :

ما میتونیم به شما قول بدهیم اگر موهای خود را به واسطه دکلره از دست داده اید و بسیار خشک شده میتونید با استفاده از این محصول موهای خودتونو احیا کنید و این محصول مناسب موهایی هست که در زیر نام بردیم.

برای موهای کراتین شده بسیار مناسب است

برای موهای اسیب دیده که دکلره شده است

برای موهایی که خشک هست و به سختی شانه میشود

این محصول هم برای پوست صورت و دست نیز مناسب هست

با این گستردگی استفاده میتوان گفت که نیاز به توضیحات بیشتر ما نیست و فقط میتونیم به شما بگوییم که استفاده از این محصول مساوی با لطافت و براقیت و زیبایی بالای به مو ی خود بخشیده اید و به هیچ عنوان چربی بر روی موهای خود و پوست دست خود احساس نخواهید کرد.

نحوه استفاده:

این روغن را قبل از سشوار مقداری به کف دست زده و به موهای خود بزنید و با باد ملایم سشوار موهای خود را به هر حالتی که دوست در اورید.