از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

سرم مغذی و آنتی فریز موی آرگان آدرا ADRA

وضعیت موجود
قیمت 89000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0
  • رفع آسیب های ناشی از اتوکشی مو، حرارت سشوار و اکسیدان کردن مو
  • حاوی روغن آرگان (منبع غنی ویتامین E، امگا6 و 9)
  • آبرسانی طبیعی به مو و بهبود حالت پذیری مو
  • نفوذ به کوتیکول مو و افزایش مقاومت مو
  • جلوگیری از وز شدن مو
  • افزایش رشد مو
  •  درمان موخوره
  • رطوبت رسانی عمیق
  • افزایش حالت پذیری و درخشندگی مو
  • رفع خشکی پوست سر
تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید

سرم مغذی و آنتی فریز موی آرگان آدرا {حاوی روغن آرگان و جوجوبا} ADRA

adra agrgan hair serum

 

سرم مغذی و آنتی فریز آدرا حاوی روغن آرگان و جوجوبا بدون ایجاد سنگینی روی موها باعث نرمی و درخشندگی موها می شود. این سرم مغذی مو آسیب های ناشی از اتوکشی مو، حرارت سشوار و اکسیدان کردن مو را رفع کرده و با آبرسانی طبیعی به مو، حالت پذیری آن را بهبود می بخشد. سرم مغذی و آنتی فریز آدرا با برطرف کردن خشکی مو، به درمان موخوره کمک می کند.اگر برای زیباتر کردن موهایتان از دکلره ها و رنگ مو استفاده میکنید یا استفاده از سشوار و اتو مو کار متداول برایتان است، موهای شما نیاز به مراقبت بیشتری نیز دارد. سرم آنتی فریز آدرا غنی شده با روغن آرگان و جوجوبا با ترمیم و تغذیه عمیق مو باعث نرمی و درخشندگی موها می شود. آنتی فریز آدرا مغذی کامل موهاست و  آسیب های ناشی از دکلره و رنگ مو  و حرارت اتو و سشوار را ترمیم  و با آبرسانی قوی به مو، حیات مجدد و جلوه طبیعی به موها می‌بخشد. سرم مو آدرا یک آنتی فریز عالی برای موها است و لطافت و شانه پذیری موهای وز را بهبود می‌هد. یکی از ترکیبات عالی این سرم روغن آرگان است . که گاها این سرم را روغن آرگان آدرا میشناسند. این روغن معجزه گر برای تمام قسمت های مو (ریشه مو  و پوست سر و ساقه مو ) مفید است. . روغن آرگان آدرا با تقویت ریشه های ضعیف باعث پرپشت شدن مو نیز میشود.  از دیگر ترکیبات سرم آرگان آدرا ویتامین گروه E است که برای موها بسیار مفید میباشد و به عنوان یک آنتی اکسیدان قوی برای تقویت و رشد مجدد موها مفید و موثر است. آنتی فریز آرگان آدرا علاوه بر روغن آرگان حاوی روغن جوجوبا است که دارای خاصیت مرطوب کنندگی و نرم کنندگی می باشد. جوجوبا نیز برای سلامت پوست و موی سر خواص بسیاری از جمله مراقبت از پوست سر، بهبود گردش خون در پوست سر، تحریک رشد مو، تنظیم سبوم و مرطوب نگاه داشتن فولیکول های مو است.

 

روغن آرگان:

روغن آرگان یک درمان کننده طبیعی برای مو می باشد. این روغن برای رشد سریع مو و همچنین تقویت ریشه  مو بسیار مفید است و معمولا به عنوان یک نرم کننده از آن استفاده می شود. ویتامین E برای مو بسیار مفید است و به عنوان یک آنتی اکسیدان برای تقویت و رشد مجدد مو تاثیر شگرفی دارد. روغن آرگان منبع غنی ویتامین E می باشد و استفاده از آن موجب افزایش رشد مو می شود. روغن آرگان با تغذیه ریشه موها باعث سفت شدن ریشه مو و جلوگیری از ریزش مو می شود. همچنین این روغن با تقویت پیاز مو باعث تقویت و رشد موهای ریز می شود و موهای پرپشت تری را شاهد خواهید بود. همچنین می توان تاثیر روغن آرگان را به عنوان یک مرطوب کننده روی پوست سر برای مبارزه با خشکی پوست و شوره مشاهده کرد. از روغن آرگان می توانید برای ترمیم موهای آسیب دیده استفاده کنید و آسیب های ایجاد شده از طریق درمان های شیمیایی، رنگ، دکلره و … را برطرف کنید.

روغن جوجوبا:

 روغن دانه گیاه جوجوبا دارای خاصیت مرطوب کنندگی و نرم کنندگی می باشد. این روغن برای سلامت پوست و موی سر خواص بسیاری از جمله مراقبت از پوست سر، بهبود گردش خون پوست سر، تحریک رشد مو، تنظیم سبوم و مرطوب نگاه داشتن فولیکول های مو دارد.