از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

اسپری سه کراتینه مای سالن

وضعیت ناموجود
رتبه ی این کالا: 0.0

سپری سه کراتین مای سالن توازن را به موهای تضعیف شده برمیگرداند و حالت کلی آن را بهبود میبخشد . اسیدهای چرب و ویتامین‌های موجود در اسپری کراتین مای سالن با کنترل وز مو و آبرسانی به آن ، از شکسته شدن و تضعیف مو جلوگیری خواهند کرد.

اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید

اسپری سه کراتین مای سالن

این محصول حاوی سه نوع کراتین با حالت‌های متفاوت است . کراتین با مولکول‌های کوچکتر با نفوذ کردن به تار مو و ترمیم کردن آن ، باعث تقویت و بخشیدن روح دوباره به موها میشود. کراتین بزرگتر باعث پوشش کوتیکول مو شده و استحکام لازمه را به آن میبخشد . کراتین نوع سوم موهارا در برابر لوازم حرارتی نظیر سشوار و اتو مو مستحکم و مقاوم خواهند ساخت.

یکی از اصلی‌ترین دلایل عدم رشد مجدد مو ، عدم تغذیه مناسب فولیکول مو و در نتیجه ایجاد شکنندگی و ضعف مو است است . اسپری سه کراتین مای سالن ، حاوی روغن دانه ماکادمیا بوده که با جذب شدن به مو و نفوذ به پوست سر و فولیکول مو و تغذیه آن ، از شکستگی مو جلوگیری کرده و به آن حالتی ارتجاعی میبخشد .

اسپری سه کراتین مای سالن توازن را به موهای تضعیف شده برمیگرداند و حالت کلی آن را بهبود میبخشد . اسیدهای چرب و ویتامین‌های موجود در اسپری کراتین مای سالن با کنترل وز مو و آبرسانی به آن ، از شکسته شدن و تضعیف مو جلوگیری خواهند کرد.

 

نحوه استفاده : 
قبل از استفاده موهای خود را با یک شامپو ملایم تمیز کرده و سپس آن را کاملا خشک کنید . مقداری از محصول را چنانچه موهایتان خشک است اسپری کرده و آن را ماساژ و حالت دهید . در صورتیکه دارای موهای چرب میباشید ، مقداری از اسپری سه کراتین مای سالن را رو کف دست ریخته و با آن ساقه مو را ماساژ دهید . در هردو حالت بعد از استفاده از شستن موهایتان تا یک روز خودداری کنید.