از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

اسپری سه کراتینه مای سالن

وضعیت موجود
قیمت 85000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

سپری سه کراتین مای سالن توازن را به موهای تضعیف شده برمیگرداند و حالت کلی آن را بهبود میبخشد . اسیدهای چرب و ویتامین‌های موجود در اسپری کراتین مای سالن با کنترل وز مو و آبرسانی به آن ، از شکسته شدن و تضعیف مو جلوگیری خواهند کرد.

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید

اسپری سه کراتین مای سالن

این محصول حاوی سه نوع کراتین با حالت‌های متفاوت است . کراتین با مولکول‌های کوچکتر با نفوذ کردن به تار مو و ترمیم کردن آن ، باعث تقویت و بخشیدن روح دوباره به موها میشود. کراتین بزرگتر باعث پوشش کوتیکول مو شده و استحکام لازمه را به آن میبخشد . کراتین نوع سوم موهارا در برابر لوازم حرارتی نظیر سشوار و اتو مو مستحکم و مقاوم خواهند ساخت.

یکی از اصلی‌ترین دلایل عدم رشد مجدد مو ، عدم تغذیه مناسب فولیکول مو و در نتیجه ایجاد شکنندگی و ضعف مو است است . اسپری سه کراتین مای سالن ، حاوی روغن دانه ماکادمیا بوده که با جذب شدن به مو و نفوذ به پوست سر و فولیکول مو و تغذیه آن ، از شکستگی مو جلوگیری کرده و به آن حالتی ارتجاعی میبخشد .

اسپری سه کراتین مای سالن توازن را به موهای تضعیف شده برمیگرداند و حالت کلی آن را بهبود میبخشد . اسیدهای چرب و ویتامین‌های موجود در اسپری کراتین مای سالن با کنترل وز مو و آبرسانی به آن ، از شکسته شدن و تضعیف مو جلوگیری خواهند کرد.

 

نحوه استفاده : 
قبل از استفاده موهای خود را با یک شامپو ملایم تمیز کرده و سپس آن را کاملا خشک کنید . مقداری از محصول را چنانچه موهایتان خشک است اسپری کرده و آن را ماساژ و حالت دهید . در صورتیکه دارای موهای چرب میباشید ، مقداری از اسپری سه کراتین مای سالن را رو کف دست ریخته و با آن ساقه مو را ماساژ دهید . در هردو حالت بعد از استفاده از شستن موهایتان تا یک روز خودداری کنید.