از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

اسپری ترمیم کننده مو آی ان اجی ING

وضعیت موجود
قیمت 277000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0
  • ضد شکنندگی (روغن آرگان)
  • بازسازی کننده موهای خشک و شکننده (روغن ماکادامیا)
  • براقی و درخشندگی (عصاره ابریشم)
  • پیشگیری از به وجود آمدن موخوره (تخم کتان)
  • تقویت کننده (کراتین و آمینو اسید ها)
  • حجم دادن به موهای ضعیف (جلبک دریایی)
  • حفاظت کننده از گرمای سشوار و اتوی مو (HP-X فعال)
  • حفاظت از موهای سشوار شده و استایل (MSP فعال)
  • اثر مغذی (پروتئین گندم)
  • آنتی اکسیدان و ضد پیری مو در هنگام برخورد با اشعه یو وی خورشید
تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید

 

 

iNG MULTIACTION  SPRAY with extract

اسپری احیای مو 10 در 1 آی ان جی با آبرسانی عمیق مو، ضمن جلوگیری از ایجاد الکتریسیته، وز مو را کاملا برطرف می کند و موجب احیا، طراوت و ابریشمی شدن مو می‌گردد.با استفاده از این اسپری می توانید موهای خود را به صورت روزانه و در هر لحظه تغذیه کنید.

برای مثال موهایی را که توسط آفتاب، رنگ کردن، شوره، سشوار و اتو تحت فشار قرار گرفته را احیا و بازسازی کنید.روغن آرگان موجود در این محصول باعث جلوگیری از شکنندگی مو خواهد شد و جلوه رنگ‌ مو را افزایش می دهد.

از ترکیبات غنی که در این کرم احیای مو وجود دارد می توان به عصاره ابریشم، بذرهای کتان، جلبک دریایی و پروتئین گندم اشاره کرد که علاوه بر بازسازی موهای خشک و آسیب دیده باعث تقویت و تغذیه آن ها، پیش‌گیری از بوجود آمدن موخوره و حفاظت از مو در برابر گرمای سشوار و …. می‌شود.این اسپری برای انواع مو قابل استفاده است و‌کدر بودن رنگ‌ مو را از بین می برد .

روغن ماکادامیا :

این روغن که با عنوان روغن فندق استرالیایی نیز شناخته می شود، از درختی با همین نام از کشور استرالیا قابل استخراج است. این روغن سرشار از عناصر مهمی همچون کلسیم، فسفر، آهن، منیزیم و همچنین اسیدهای چرب است. این روغن عموما برای تقویت موهایی با تار نازک توصیه می شود. اگر موهایی شکننده، رنگ کرده و آسیب دیده و کدر دارید، روغن ماکادامیا می تواند به شما برای برگرداندن آن ها به شکل روز اول، کمک کند. شما می توانید برای داشتن موهایی براق و درخشان از اسپری احیای ۱۰ در ۱ آی ان جی که حاوی این روغن است، استفاده کنید و از اثرات فوق العاده آن شگفت زده شوید.

عصاره ابریشم :

به علت برخورداری این عصاره از پرو-کراتین، می توان گفت عصاره ابریشم یکی از بهترین راه حل های  ممکن برای داشتن موهایی نرم و تقویت شده است. شما با استفاده از محصولات حاوی عصاره ابریشم می توانید خیال راحتی بابت داشتن موهایی براق، درخشان و نرم داشته باشید.

نحوه استفاده از اسپری مولتی اکشن ing:

بهتر است استفاده از این اسپری را به بعد از استحمام و شست و شوی کامل موها موکول کنید. برای این کار کافی است که پس از خشک کردن موها، در حالتی نم دار و مرطوب مقداری از اسپری احیای ۱۰ در ۱ آی ان جی را بر سطح ساقه مو تا قسمت انتهایی آن ها اسپری کنید. سپس اقدام به ماساژ دادن ساقه موهای خود کنید تا اسپری بهتر به موها جذب شود.