از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

اسپری مو هفت ویتامینه کلیون

وضعیت ناموجود
رتبه ی این کالا: 0.0

اسپری مو هفت ویتامینه کلیونمخصوص انواع مو

مناسب برای خانم‌ها و آقایان

حجم 250ml

اثر حفظ حالت مو بدون حس سنگینی

ویتامین دارد

اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید

موهای ما همیشه آن‌طور که انتظار داریم حالت نمی گیرند و فرقی ندارد چقدر آن‌ها را شانه کنیم، دسته‌ای از آن‌ها به اطراف پیچ‌وتاب می‌خورند و از جهت حرکت شانه پیروی نمی‌کنند و مدل دلخواه شما را نمی گیرند بهترین راه حل استفاده از اسپری مو با کیفیت است. در انتخاب اسپری نگه دارنده مو دقت داشته باشید تا به موهای شما صدمه نزند.
اسپری حالت دهنده کلیون با لایه نگه دارنده، به موها فرم داده حالت آن ها را  حفظ می کند. هم چنین اسپری مو هفت ویتامینه کلیون  با تغذیه و محافظت هم زمان موها را نرمال و براق نگه می دارد. اگر تا به حال با استفاده از اسپری موهای مختلف احساس سنگینی بر روی مو ها داشتید توجه داشته باشید  فرمول خاص این اسپری به گونه ای است که حالت مو را بدون سنگین کردن آن نگه می دارد.

با استفاده از این محصول نه تنها به موهای خود آسیبی نمی زنید بلکه مواد مغذی را به موها می رسانید. پرو ویتامین  B5 موجود در این اسپری مو عمیقاً موها را تقویت و محافظت کرده، آن ها را سالم و نیرومند نگه داشته  و مقاومت آن ها را در برابر عوامل مضر خارجی افزایش می دهد. با استفاده از اسپری مو هفت ویتامینه کلیون موها شفاف، نرم،صاف، براق و خوش حالت خواهند ماند اثر این اسپری به راحتی و با چند بار شانه کردن بر طرف می شود. با استفاده از اسپری مو کلیون مدل موی دلخواه خود را داشته باشید.

اسپری نگه دارنده حالت مو کلیون در حجم 250 میل توسط گروه کیاقشم که نماینده انحصاری محصولات کلیون در ایران است، در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت.

طریقه مصرف اسپری نگه دارنده مو کلیون:

بعد از حالت دادن مو از فاصله 25 سانتی متری بر روی موهای خود اسپری نگه دارنده مو کلیون را اسپری کنید.