از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

اسپری آبرسان بدن جولیتا اُستی

وضعیت موجود
قیمت 160000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

اسپری آبرسان بدن جولیتا اُستی


مخصوص:انواع پوست

مناسب برای:خانم ها
 
حجم:250ML

حاوی:پروتئین شیر، پروتئین ابریشم، روغن آرگان، عصاره آلوئه ورا
 
ویتامین: E ویتامین 

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید

مراقبت از پوست تنها به مراقبت از صورت و دست خلاصه نمیشود، در این میان مراقبت از پوست بدن نیز از اهمیت زیادی برخوردار است چرا که موجب شادابی زیبایی و سلامت آن خواهد شد.یکی از راههای مراقبت از پوست بدن رطوبت رسانی کافی و مناسب به آن میباشد که علاوه بر ایجاد طراوت و احیای پوست باعث جلوگیری از بروز چین و چروک و در نتیجه پیری زودرس نیز میشود.

اسپری شیر بدن جولیتا اُستی با بهره گیری از مواد نرم کننده و آبرسان و همچنین پروتئین ها و ویتامین های ضروری موجب ایجاد طراوت و شادابی پوست گشته و پوستی نرم و لطیف به شما عرضه خواهد کرد، همچنین فرم ویژه و نو آورانه این محصول استفاده از آنرا به شکلی بسیار عالی سهل و آسان نموده و شما تنها با اسپری کردن این محصول بر روی پوست خود میتوانید از اثرات فوق العاده آن بهره مند شوید. اسپری آبرسان بدن بافتی رقیق تر از کرم بدن دارد در نتیجه جذب اسپری آبرسان بدن سریع تر است و اثر چربی بر روی پوست شما باقی نمی گذارد.

اسپری بدن که با نام شیر بدن نیز شناخته شده است از برند جولیتا اُستی ترکیبی از [ پروتئین شیر، کلاژن، پروتئین ابریشم – کاهش دهنده چین و چروک، روغن آرگان، شی باتر – مغذی و نرم کننده، ویتامین E – حاوی آنتی اکسیدان ها و کاهنده عوامل مخرب، عصاره آلوئه ورا – کمک به بازسازی سلول ها و مرطوب کننده] می باشد. در محصول اسپری آبرسان بدن جولیتا اُستی از موادی که برای سلامت و پوست شما مضر و عامل بیماری هستند مانند: پارابن، پارافین و لانولین استفاده نشده است .

نحوه استفاده اسپری بدن جولیتا استی

مقدار مناسبی از اسپری بدن جولیتا اُستی را بر روی پوست تمیز بدن اسپری کرده، ماساژ دهید تا جذب گردد.