از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

چسب مو آی پلاس

وضعیت موجود
قیمت 44000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

 چسب مو  آی پلاس 100 گرم

 

 

ژل چسب مو بسیار قوی آی پلاس در حالت دهی به موها بسیار قوی عمل کرده و در برابر آب و تعریق مقاوم است. این محصول حاوی ویتامین‌های E و B کمپلکس بوده و موها را تقویت می‌کند.

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید

نقد و بررسی ژل چسب مو بسیار قوی آی پلاس

ژل چسب مو بسیار قوی آی پلاس به حالت دهندگی سریع و پایدار موها کمک می‌کند. این محصول در برابر آب و تعریق بسیار مقاوم بوده و به طور بسیار قوی موهای شما را ثابت نگه می‌دارد. برخلاف برخی از حالت دهنده‌های مو که سبب خشکی و ریزش مو می‌شوند، این ژل چسب مو با داشتن ویتامین‌های E و B کمپلکس به تقویت موها نیز کمک می‌کند. محافظت از ساختار مو در برابر اشعه مضر ماورای بنفش خورشید از دیگر مزایای استفاده از ژل چسب مو با حالت دهندگی بسیار قوی آی پلاس است. شما هر نوع مویی که داشته باشید، می‌توانید از این محصول استفاده نمایید.

نکاتی در رابطه با ژل مو

ژل‌های مو ترکیبات شیمیایی هستند و ساختار پلیمری دارند. پلیمرها رشته‌های مو را به هم متصل نگه می‌دارند و موجب افزایش حجم کلی مو و حالت دهی به آن می‌شوند. در رابطه با ژل مو باید این نکته را مد نظر بگیرید که از تماس این محصول با ریشه مو و پوست سر باید اجتناب شود. ژل مو سبب ریزش مو نمی‌شود اما اگر با ریشه مو تماس پیدا کند، ممکن است منجر به ریزش شود. در حقیقت ژل مو محصولی است که فقط باید به ساقه مو مالیده شود و آن را حالت دهد. پس این باور که اگر از ژل مو استفاده کنید، ریزش مو خواهید داشت کاملا غلط است. ریزش مو اغلب بر اثر عواملی دیگر رخ می‌دهد. پس از اینکه با ژل حالت دلخواه را به موهای خود دادید، در پایان روز حتما موهای خود را بشویید چون اگر ژل به صورت طولانی مدت روی موها بماند، موجب آسیب به ساقه موها خواهد شد.


ویژگی های ژل چسب مو بسیار قوی آی پلاس

  • محافظت از ساختار مو در برابر اشعه مضر ماورای بنفش خورشید