از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

قلم موی آرایشی زبان گربه ای گراف سایز 12 مناسب سایه چشم

وضعیت موجود
قیمت 145000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

قلم موی آرایشی زبان گربه ای گراف سایز 12 مناسب سایه چشم

Graph Cat Tongue Makeup Brush For EyeShadow 12
 
 • خوش‌دست و کم‌حجم
 • دارای موهای نرم و مناسب آرایش
 • دارای سر زاویه‌دار جهت نتیجه گیری مطلوب
 • موی طبیعی سمور با کیفیت بسیار بالا
  بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت
  استفاده آسان و دقیق
تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید

قلم موی آرایشی زبان گربه ای گراف سایز 12 مناسب سایه چشم

Graph Cat Tongue Makeup Brush For EyeShadow 12

 

بهتر است بانوان بدانند قلم‌موهای آرایشی در میکاپ و گریم کاربرد زیادی دارند و متناسب با نوع آرایش صورت ،چشم ، ابرو و لب براش آرایشی متناسب با نوع آرایششان را انتخاب کنند که این خود سبب می‌شود تا در زیباتر شدن آرایش نقش جادویی قلم‌موها را ببینند. قلم‌موهای آرایشی مصنوعی بیشتر مناسب برای مواد آرایشی مایع هستند ،زیرا موهای مصنوعی مایع را بیش‌ازحد به خود جذب نمی‌کنند.یکی از تفاوت‌های که افراد مبتدی می‌توانند به‌راحتی در چهره خود حس کنند، استفاده از قلم‌موی بجای اسفنج (پد)های آرایشی است با این کار خود ،می‌توانند تفاوت در نوع آرایش با اسفنج و قلم‌موی را متوجه شده و زیبایی ،نوع پوشش ، طبیعی بودن آرایش  و یکنواختی مواد آرایشی را روی صورتشان ببیند. بنابراین استفاده از قلم‌موها دقت شمارا در استفاده بهتر و راحت‌تر از لوازم‌آرایش بالا می‌رود و این سبب می‌شود تا  آرایش روی صورتتان سنگین و غیرطبیعی جلوه نکند.

 

 

ویژگی‌های  قلم‌موی آرایشی زبان گربه‌ای مناسب سایه چشم گراف سایز 12

 • خوش‌دست و کم‌حجم
 • دارای موهای نرم و مناسب آرایش
 • دارای سر زاویه‌دار جهت نتیجه گیری مطلوب

 

 

معرفی کالا قلم‌موی آرایشی زبان گربه‌ای مناسب سایه چشم گراف سایز 12

این قلم‌مو، به‌طورکلی به‌عنوان یک‌قلم موی سایه چشم ساخته‌شده، و آن‌هم برای یک دلیل خوب: شکل این قلم‌مو برای هر نوع مدل چهره‌ای مناسب است. زاویه‌ی باریک و تیز موهای قلم‌مو، وقتی‌که برای کشیدن تک‌تک موهای ابرو به کار رود، یک طرح کلی و تمیز ارائه می‌دهد. برای پر کردن سایه چشم‌ها از قسمت پهن قلم‌مو با زاویه‌ی رو به پایین، با حرکت رفت و برگشتی استفاده کنید.

 

 

معرفی برند گراف

گراف یکی از  برندهای محبوب در تولید لوازم‌های آرایش بهداشتی است که باید به معنی کامل کلمه آن را بی‌نظیر دانست. به این معنی که تمام خواسته‌هایی که شما دارید تا از مواد آرایشی به‌صورت بهینه استفاده کنید، دربرند گراف موجود است. انواع قلم‌موی مناسب برای صورت مهم‌ترین تولیدات این برند تولید ابزار آرایشی است

 

 

نحوه استفاده از قلم‌موی آرایشی زبان گربه‌ای مناسب سایه چشم گراف سایز 12

ابتدا با یک اسفنج مقداری کرم پودر به پشت چشم بزنید این کار باعث می‌شود زمینه صاف و آماده باشد و آرایش راحت‌تر روی پلک بنشیند . سپس با استفاده از قلم موی آرایشی، تمام پشت چشم را تا زیر ابروها سایه شیری یا استخوانی بزنید. این سایه تیرگی پشت چشم را می‌پوشاند و چشم‌ها را درخشان‌تر و زیباتر نشان می دهد.