از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

سایه چشم لیدو

وضعیت موجود
قیمت 85000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0
  • ماندگاری بالا
  • قابلیت پخش نشدن
  • پودری نرم، با بافتی مخملی

 

لطفا رنگ انتخابی خود را در قسمت پیغام سفارش قید بفرمایید.

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید

سایه چشم لیدو  پودری نرم با بافتی مخملی همراه با دوامی خوب، در 15 رنگ شاینی و مات که باعث می‌شود جذابیت چشم‌های شما بیش‌تر به نظر بیآید. سایه چشم لیدو  در هنگام استفاده و بعد از آن، پشت چشم پخش یا ماسیده نمی‌شود و برای استفاده روزانه بسیار مناسب است.

ابزار کشیدن سایه چشم، به اندازه ابزار درست کردن مو اهمیت دارد. هنگام خرید بُرس سایه هیچ وقت یک بُرس معمولی نخرید، بلکه ست بُرس سایه بخرید. ست بُرس سایه چشم شامل بُرس‌های ترکیب کننده و زاویه داری است، که بُرس‌های معمولی ویژگی‌های آن‌ها را ندارد. زمانی که بخواهیم سایه چشم تمام طول روز بر روی پلک باقی بماند، قبل از زدن سایه بر روی پلک زیر سازی انجام دهید. اما چرا این کار خیلی مهم است؟ اگر شما پلک‌های چربی دارید و یا در گرمای تابستان، آستر سایه چشم را در جای خود نگه می‌دارد.

ترفندهای سایه چشم

با بُرس جنس خوب، ترکیب سایه راحت‌تر است. خیلی‌ها با به کار بردن رنگ‌های بیش‌تر، می‌خواهند سایه زیباتری بکشند. اما پیشنهاد من این است که به جای رنگ‌های بیش‌تر، باید یاد بگیرند که چگونه سایه‌ها را خوب با هم ترکیب کنند. پس بهتر است برای ترکیب، از بُرس‌های موی طبیعی استفاده کنید و در آخر از یک بُرس تمیز برای محو کردن لبه‌های سایه استفاده کنید.

بعضی‌ها از گوش پاک کن استفاده می‌کنند، تا مجبور نباشند پول زیادی برای این کار هزینه کنند. اما گوش پاک کن فقط برای پاک کردن سایه‌های اضافی مناسب است. هیچ وقت از انگشت برای کشیدن سایه استفاده نکنید. این کار هم غیر بهداشتی است و هم بیش‌تر سایه روی دست می‌ماند.

ویژگی‌ های منحصر به فرد

  • ماندگاری بالا
  • قابلیت پخش نشدن
  • پودری نرم، با بافتی مخملی

 

لطفا رنگ انتخابی خود را در قسمت پیغام سفارش قید بفرمایید.