از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

ریمل یوبه مولتی مایزر

وضعیت ناموجود
رتبه ی این کالا: 0.0

ریمل حجم دهنده و بلند کننده یوبه مدل Multimizer یک ریمل با کیفیت آلمانی می باشد. فرچه این ریمل نسبت به ریمل های موجود در بازار دارای ضخامت بیشتری می باشد که موجب افزایش حجم و زیبایی مژه ها می گردد. نکته حائز اهمیت این ریمل پاک شدن آسان آن می باشد. شما بدونه هیچ سختی می توانید این ریمل را از روی مژه های خود بشکنید.

اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید

ریمل حجم دهنده و بلند کننده یوبه

MultimizerMultimizer Volume Mascara Yube

ریمل حجم دهنده و بلند کننده یوبه مدل Multimizer دارای یک ریمل با فرچه مویی قدرتمند است. نوع فرچه ریمل حجم دهنده و بلند کننده یوبه مدل Multimizer بطوری است که هم مژه ها را پر تر نموده و هم قد مژه ها را بلند تر می نماید. ضخامت فرچه این ریمل دوبرابر ریمل های دیگر می باشد.

 

در کنار کارایی بسیار عالی ریمل حجم دهنده و بلند کننده یوبه مدل Multimizer، رنگ مشکی و زیبای این ریمل تا مدت طولانی بر روی مژه ها باقی می ماند و به هیچ وجه ریزش و سیاهی دور چشم ایجاد نمی کند.

برای پاک نمودن ریمل حجم دهنده و بلند کننده یوبه مولتی مایزر، شما با هیچ مشکل و سختی روبرو نمی شوید چرا که در هنگام شستشوی مژه، نیازی به فشار زیاد به مژه ها نیست و به راحتی مواد ریمل خرد می شود و بدون سیاه کردن چشم ها از روی مژه های شما پاک می شود.

ریمل حجم دهنده و بلند کننده مولتی مایزر یوبه ضد آب نمی باشد ولی دارای ماندگاری ۲۴ ساعته می باشد.

این ریمل در بازار لوازم آرایشی و بهداشتی به ریمل پنج کاره یوبه Yube نیز معروف می باشد که ساخت کشور آلمان می باشد. برند آلمانی یوبه در بازار ایران کاملا شناخته شده است.