از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

کرم پودر کالاس

وضعیت موجود
قیمت 195000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

پوشش فوق العاده بالا
بافت ابریشمی نرم و سبک
آب رسان و مرطوب کننده قوی
دوام بالا
ضد آفتاب با SPF15
ضد تعریق
قابل استفاده حتی بدون پنکک
مناسب برای پوست های خشک و معمولی
بدون مواد معطر
ضد التهاب و حساسیت

شماره های موجود 02، 04،

لطفا رنگ مورد درخواست خود را در صفحه سفارش قید بفرمایید.

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید

کرم پودر کالاس یکی از بهترین های موجود در بازار است که با توجه به حجم بالای تقاضا اقدام به عرضه آن کرده ایم.

 

ویژگی های مهم یک کرم پودر خوب قدرت جذب بالا و سریع آن، آبرسان بودن، ضد تعریق، ضد التهاب، ضد قرمزی، ضد حساسیت، جلوگیری از خشکی پوست و ... است که کالاس همه این ویژگی ها را داراست.

 

اگر می‌خواهید سهم بیشتری از زیبایی داشته باشید به طراوت پوست خود توجه کنید، این توجه می‌تواند در بلندمدت با انتخاب یک رژیم غذایی مناسب رخ دهد و اگر زمان کافی برای این کار ندارید بهتر است تا کرم پودر مناسبی انتخاب کنید. محصولی که به شما کمک کند تا با زیرسازی درست بتوانید چهره‌ای بی‌عیب و نقص داشته باشید. در این راه باید به نکات ویژه‌ای توجه کنید، یکی از اولین نکات توجه به فصلی است که می‌خواهید در آن زیباتر باشید. مثلا در هوای گرم از کرم پودرهای مایع استفاده نکنید و در هوای سرد کرم پودرهای غلیظ‌ تر مناسب‌ترند.

 

این محصولات می‌توانند مایع، پودر و یا کرم باشند اما انتخاب آن‌ها به‌ جز فصل به پوست شما هم‌بستگی دارد. در انتخاب کرم پودر به این توجه داشته باشید که قرار نیست رنگ پوست خود را تغییر دهید. تنها می‌خواهید رنگی یکدست در صورت خود داشته باشید. پس مناسب‌ترین رنگ برای شما رنگ پوست شما است. و بهترین معیار در نظر داشتن پوست گردن است تا پوست صورت و گردن شما دورنگ متفاوت نداشته باشد و زیباتر به نظر برسید. در انتها در نظر داشته باشید که اگر پوستی چرب دارید بهتر است از یک محصول بدون چربی یا با منشا آبی استفاده کنید. چنانچه پوست شما خشک است، یک کرم پودر چرب‌تر سازگاری بهتری باپوست شما خواهد داشت.

 

شماره های موجود 01، 02، 04، 22

لطفا رنگ مورد درخواست خود را در صفحه سفارش قید بفرمایید.