از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

اسپری ضد تعریق زنانه نیوآ 150ml Fresh energy

وضعیت ناموجود
رتبه ی این کالا: 0.0

اسپری ضد تعریق زنانه نیوا مدل nivea fresh energy ( فرش انرژی ) موجب خشک شدن سریع می شود و به دلیل عدم وجود الکل در ترکیبات آن از ایجاد حساسیت های پوستی جلوگیری می کند . اسپری نیوا زنانه مدل فرش انرژی با داشتن رایحه بسیار خوشبو و ملایم موجب خوشبو شدن بدن و همچنین طراوت ، شادابی و بخشیدن روحیه و انرژی تازه به بدن می شود و اعتماد بنفس تان را نزد دوستان و آشنایان بالا می برد .

اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید

عرق‌کردن چیز بدی نیست و برای بدن مفید است؛ اما به دلیل وجود مواد معدنی موجود در ترشحات غدد عرق، باکتری‌های زیادی روی پوست شروع به فعالیت می‌کنند و نتیجه‌ی این موضوع تحمل‌ناپذیر می‌شود. اگر می‌خواهید عرق شما بوی بدی نداشته باشد، بهتر است از محصولاتی استفاده کنید که با نام دئودرانت یا مام شناخته می‌شوند و خاصیت بوی بد بدن را تعدیل می‌کنند.

دئودرانت‌ها (خوش‌بوکننده‌ها) مجموعه‌ای بزرگ‌اند که ضدعرق‌ها زیرمجموعه‌ای از آن‌ها هستند و به چند شکل متفاوت تلاش می‌کنند از بوی بد بدن جلوگیری کنند. برای شروع باید بدانید که ضدعرق‌ها به وسیله‌ی ترکیبات آلومینیوم منافذ عرق را می‌بندند؛ اما دئودرانت‌ها با ازبین‌بردن باکتری‌های سطح پوست مانع از ایجاد بوی بد می‌شوند. بعضی از این محصولات هم خصوصیتی دوگانه دارند؛ یعنی هم عطردانه‌هایی برای حذف بو دارند و درعین‌حال قادرند از میزان عرق‌کردن بکاهند