از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

ادکلن نیو برند جی تی 100ml GT

وضعیت ناموجود
رتبه ی این کالا: 0.0

با توجه به بوی تند و خنکش در روزهای بهاری و تابستانی پیشنهاد می‌شود. ادکلن مردانه جی تی نیو برند مدل GT New Brand، اقیانوسی و چوبی حجمی برابر با 100 میلی لیتر داشته و تا مدت زیادی شما را از خرید عطر جدید بی نیاز می‌کند. پس از اولین اسپری از GT روی پوست و محل نبض، بوی نارنج و نت های دریایی کنترل اوضاع را در دست می گیرد.

 

اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید

با توجه به بوی تند و خنکش در روزهای بهاری و تابستانی پیشنهاد می‌شود.ادکلن مردانه جی تی نیو برند مدل GT New Brand، اقیانوسی و چوبی حجمی برابر با 100 میلی لیتر داشته و تا مدت زیادی شما را از خرید عطر جدید بی نیاز می‌کند. پس از اولین اسپری از GT روی پوست و محل نبض، بوی نارنج و نت های دریایی کنترل اوضاع را در دست می گیرد.

این ترکیب شیرین و خنک، تمرکز و شادی را در شما ایجاد می کند. پس از مدتی، نت های میانی از راه رسیده و جای نت های آغازی را می گیرند. این نت ها از گل شمعدانی، گیاه رزماری و مریم گلی ساخته می شوند. این نت های سه گانه و کمی تند، هیجان و طراوت را به شما منتقل می‌کنند. پس از مدتی طولانی، نت های پایانی به آرامی جای نت های میانی را خواهند گرفت. نت های پایانی از گیاه پاتچولی و عود تشکیل شده اند. پس از استشمام این نت ها تازگی و تمرکز فراوانی خواهید داشت.