از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

ماسک صورت لندن استایل مدل پاپایا و آووکادو London Style

وضعیت ناموجود
رتبه ی این کالا: 0.0
  • تغذیه کننده پوست
  • جذب ناخالصی ها از سطح پوست
  • رفع سلول های مرده از پوست
  • جمع شدن منافذ باز پوست
  • کاهش چربی سطح پوست
  • حاوی عصاره پاپایا و آووکادو
  • پوست شما را شفاف و صاف میکند
اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید

ماسک صورت لندن استایل مدل پاپایا و آووکادو London Style

London Style Papaya And Avocado Peel Off Masque 150ml

 

برای اینکه بتوانید پوست صورت سفید و جذاب داشته باشید، ماسک سفید کننده حاوی پاپایا و آووکادو لندن استایل London Style  انتخاب فوق العاده ای است. این ماسک ناخالصی ها را جذب کرده و پوست را عمیقا سم زدایی میکند. همچنین از خاک رس تهیه شده که علاوه بر جمع کردن منافذ پوست، آن را نرم و درخشان کرده و موجب استحکام پوست و بهبود خاصیت کشایی میشود. استفاده از این ماسک موجب سفید شدن پوست شما میشود. ماسک پاپایا و آووکادو پیل آف ماسک پاپایا و آووکادو حالت چرب بودن پوست را کاهش داده و منافذ را تنگ می کند.این ماسک ضمن از بین بردن ناخالصی ها، پوست شما را شفاف ، صاف و تبدیل به پوستی به لطافت ابریشم می کند. فرمول این کرم ضمن تغذیه و شاداب سازی پوست، ظاهری همراه با درخششی جوان گونه به پوست شما می بخشد.  

خاصیت آووکادو:

آواکادو سرشار از اسیدهای چرب، ویتامین و آنتی اکسیدان می باشد که به بهبود پوست کمک می کنند. آواکادو منبع خوبی از کارتتوئیدها ( نوعی آنتی اکسیدان) مانند آلفا کاروتن، بتا کاروتن و .. می باشد. این ترکیبات پوست را در مقابل خطرات و آسیب های ناشی از رادیکال های آزاد مقاوم و محافظت می کند و از ایجاد چین و چروک، خطوط ریز پوستی و پیری زود رس پوست جلوگیری می کند. 

خاصیت پاپایا:

میوه پاپایا به عنوان عنصر اصلی در محصولات سفید کننده پوست شناخته شده است، زیرا حاوی پاپائین، آنزیمی طبیعی است که باعث افزایش گردش  خون و در نتیجه بهبود پوست می شود. این میوه در پوست به تولید سلول های جدید کمک می کند و دارای خواص ترمیم کننده است که پوست را نرم می کند. پاپایا غنی از ویتامین های A، E و C و دیگر آنتی اکسیدان ها است که پوست را مرطوب و محفاظت می کند.